środa, 26 czerwca 2013

Shaggy & Fred

Dzisiaj o nowym przyjacielu Shaggy, Fredzie.
A więc coś o nim - Fred jest czarnym, 4-letnim psem w typie Cocker Spaniela. W wypadku stracił jedną z tylnych łap, co z resztą jest nieistotne bo w niczym mu to nie przeszkadza. Jest energicznym psem, lubi szaleć, być głaskanym i często zawiera psie przyjaźnie, co jest bardzo nietypowe. To pies mojego dziadka i babci, trafił do nich po nieprzemyślanej decyzji pewnej osoby, która zachowała się strasznie nieodpowiedzialnie, gorzej niż dziecko,  może to przeczyta, więc niech wie.

Tak więc Fred niektórych psów nie akceptuje, mniejszości, ale w tym też Tropka, niestety. Jak się okazuje, na szczęście suczki lubi. Na początku nie byłam pewna, stałam przed nim z Shaggy na rękach kilka minut, najgorsze co mogłam robić, ale w końcu ją puściłam, na smyczy. Na początku trochę bała się Freda, uciekała za moje nogi, chociaż nic nie robił. W końcu zaczęli się wąchać, jeszcze z dystansem ale było ok, spuściłam ją już ze smyczy. Po chwili zaczęli bawić się, szaleć, Shaggy cały czas skakała na Freda i podgryzała, Fred może nie jest tak narwany jak Shaggy, ale dał wejść sobie na głowę. Myślałam że zaraz na nią warknie lub ugryzie, ale nic podobnego :) Friends Forever. Cała następna godzina szaleństwa.Także Shaggy ma nowego przyjaciela, z Sisi i Tropkiem nie ma mowy o zabawie, od razu warczenie. Na szczęście jest jeszcze Fred, wiecznie młody pies, przy Shaggy zachowujący się jak szczeniak. :)
Mam nagranie, ale za długie więc nie dodam. Może nakręcę potem coś krótszego i dodam na bloga, pewnie będzie okazja. Następny post myślę że najpóźniej w weekend, bo zdjęcia już mam, pomysł też. Tylko gorzej z waszym udzielaniem się, dajcie znak że mam dla kogo pisać, każda motywacja dobra :)
W dziale "FAQ" dodałam pierwsze pytania. Mamy nową ankietę i mały dodatek pod nagłówkiem. Od czasu do czasu mogą być małe zmiany. Zaglądajcie ^.^3 komentarze:

  1. Czytam, czytam ^.^. hahaha, nasza śliczna, mała Shaggy ;).

    OdpowiedzUsuń
  2. To fajnie jak psi mają psich przyjaciół :>

    OdpowiedzUsuń
  3. Super, że Shaggy ma nowego przyjaciela :)

    OdpowiedzUsuń